Üzenet a 2026. január 31-i összejövetelre

Jézus szívből fakadó szavai
Üzenet a 2026. január 31-i összejövetelre

 

Gyertek hát mindannyian Hozzám szívetekben, oda, ahol már várok mindannyiótokra.

Már előttetek ott vagyok és várok reátok szívemben teljes vágyódással. És legyetek biztosak benne gyermekeim, hogy nem feledkeztem meg egyikőtökről sem, hanem mindig is megvárom, míg kinyitjátok Nekem szívetek ajtaját.

 

Igen, sok az elterelés napjaitokban és állandó küzdelem, míg újra és újra eljöttök Hozzám. Igen, a mennyországért meg kell küzdeni, meg kell küzdenetek érte nap mint nap újból, hogy erősek legyetek lelketekben és megtanuljátok legyőzni e világot. Igen, le kell győznötök, hogy beköltözhessek a szeretet és igazság birodalmával. És így biztosak lehettek szívetekben, hogy segíteni fogok nektek abban, hogy legyőzzétek belülről ezt a külvilágot és őt le kell győzni, mert megbukott és nem él többé a rendemen belül.

 

Minden, ami eltávolodott Tőlem, az már nincsen az Én szeretetemben, nincsen többé hozzáférése szívemhez. Ezért újra meg kell nyitni a Hozzám való hozzáférést, hogy újra kapcsolatba léphessetek Velem, Atyátokkal, aki annyira szeret benneteket. És erről van szó ezen a földön, gyermekeim. Új hozzáférést kell találnotok Hozzám szívetekben. És tudjátok, hogy ezt a Hozzám való hozzáférést újfent megteremtettem földi életem által. Így legyetek biztosak benne, hogy mindenki, aki rá szeretne lépni a hazavezető útra, ő Velem együtt járhatja ezt az utat.

 

Mindenkit támogatni fogok, aki őszinte szívvel szeretné járni ezt az utat. Senkit sem hagyok egymagára, hanem segítek mindenkin, aki ezt őszinték szeretné. És, gyermekeim, keljetek útra és járjátok! Ne hagyjátok többet feltartani magatokat, ha már úton vagytok Felém, mert mindaz, amit a Földön megteremtettetek, Velem együtt, azt magatokkal fogjátok vinni odaátra, lelketek szellemi alapjaként. Igen, szükségetek van egy szellemi alapra, egy szellemi talajra, amin állni fogtok a túlvilágon és higgyétek el Nekem, hogy ott láthatóvá válik, mely Szellem gyermekei lettetek.

 

Ott aztán nem lesz bujkálás, se titkolózás, nem, a túlvilági birodalomban minden nyilvánvalóvá válik mik vagytok és mi tesz ki titeket. Megnyilvánul az igazság és és „meztelenül“ álltok Előttem, ami azt szeretné kifejezni, hogy ti magatok álltok Előttem megnyilvánulva. Ti magatok is egy megnyilvánulás vagytok, milyen mértékben követtetek Engem vagy nem. És ezért is olyan fontos ez, gyermekeim, ezért mondom ezt nektek újra és újra. Kövessetek Engem, lépjetek lábnyomaimba, már előttetek járok, úgy hogy már könnyebb nektek ezen hamis világ legyőzésének és a tőle való elfordulás útján.

 

Oly sokaknak nehezükre esik feladni mindennel és itt-ott belegabalyodtak, nem tudnak eloldózni régi szokásaiktól, melyek meghatározzák életüket. De, azt mondom nektek gyermekeim, semmi sem fog megmaradni nektek, ha mennetek kell, ha lehívlak benneteket e világból. Semminek nem lesz maradása és semmit sem fogtok tudni magatokkal vinni, ezt maga a tapasztalat igazolja nektek. Így hát ne akaszkodjatok szívetekkel ezen mulandó világhoz, mi maga feloldásra van rendelve. Őt is újból meg kell váltani és vissza kell vezetni eredetéhez.

 

Semmi sem marad meg úgy ahogy van, nem ezen a világon. Újra mindent meg kell váltani, mert újra mindent vissza akarok vezetni és vissza kell vezetnem tökéletességbe, másképp nem élhet túl. A ti életeteket biztosítottam a Megváltó Művem által és így nyugodtan elindulhattok a hazatérés útján vagy tovább járhatjátok, ha már járjátok.

 

Kedves gyermekeim, tudatossá kell válnia számotokra, hogy tökéletessé kell válnotok. Több gyermekemben még nincsjelen ez a tudat. De mostanra már tudjátok, hogy semmi „tökéletlen“ nem maradhat fent örök időre. Csak ami betért Isten tökéletességébe, az rendelkezik „örök élettel“. Legyetek ennek a tudatában kedves gyermekeim és higgyétek el Nekem, hogy meg fogok tenni mindent, hogy elvezesselek titeket oda, mert örök időkre együtt akarok élni mindannyiótokkal.

 

Hisz ezért teremtettelek meg benneteket, hogy ne kelljen egyedül élnem, hanem hogy Mellettem legyetek. Igen, ti vagytok az Én nagy vágyódásom és már az Ádám bukása a Földre hajtott Engem, nehogy veszőbe menjen Nekem a teremtésem. Mivel Isten Szentsége már folyamatban volt újra feloldani ezt a teremtést. Nem tudjátok elképzelni, mely fájdalom járta át szívemet. Újra feloldódott volna szívem teremtése, ezt viszont semmiképp sem akartam.

 

Inkább Magam halom ezt a testi halált, minthogy újra feloldódjon a teremtésem. Így hát anno a Földre való eljövetel mellett döntöttem, hogy megmaradjon az életetek, hogy ne menjetek „ti“ újra veszőbe, az örökkévalóságba nem. Igen, egyrészt ez kemény döntés volt Számomra, de megérte. Isten Szentsége nem tudott és nem tud ezen útra térni az anyagba, ezt csak Én Magam tudtam, szeretetem fényeként és ebben fényben Én Magam voltam jelen Örök Szeretetként.

 

Így most látjátok gyermekeim, mennyire nagyon szeretlek benneteket valójában. Ezzel fel is akarlak bátorítani titeket, hogy kövessetek Engem ezen az úton, kifelé ebből a mély bukásból, hogy hazavezethesselek benneteket tökéletességembe, mindenkorra és örökkön örökké – Ámen.

 

Szívemből üdvözöllek és szeretlek titeket, mindannyiótok Atyja Jézus Krisztusban – Ámen

 

 

Atyánk által -mj- fivérünkön keresztül 2026. január 31-én